Yurtiçi Gönderiler

yurtiçi-gönderileri

10.000 TL altı gönderiler

Firmamız 10.000 TL altı gönderiler için ödemelerini peşin olarak online ödeme araçları ile alır. (Kredi Kartı ve PayPal) isteyen müşterilerimiz banka transferini kullanabilir. Ödemesi alınan sipariş hazırlanır ve kargoya verilir.

Kargo ücreti müşterimize ait olmak üzere karşı ödemeli olarak gönderilir.

10.000 – 50.000 TL arası gönderiler

Firmamız orta ölçekli siparişlerde sipariş tutarının %30’unu nakit olarak alır.(Banka Havalesi veya PayPal aracılığı ile) Ürün hazırlanması tamamlanınca teslimat öncesi kalan tutarın da ödenmesini talep ederiz. Ödeme tamamlanınca ürün gönderisi yaparız.

Kargo ücreti müşterimize ait olmak üzere karşı ödemeli olarak gönderilir.

50.000 TL üstü gönderiler

Büyük siparişlerde banka teminatı ile sipariş verilebilir. Bu siparişlerde kargo ücretini firmamız karşılamaktadır. Kendi servis araçlarımız ile Türkiye’nin her noktasına teslimat yapabiliriz. Ödeme çek ile yapılır. Çekin vadesi anlaşmamıza tabidir. Tek başına çek ile ödeme kabul etmiyoruz. Çekin yanında bir banka teminatı olması gerekmektedir.

Teslimat Süresi

Sistemimizde stok entegrasyonu bulunmaktadır. Sitemizde 15:30’a kadar gelen siparişlerde siparişin tamamı stoklarımızdaki ürünlerden seçilmiş ise siparişinizi aynı gün kargoya vermekteyiz. 15:30’dan sonraki siparişler ertesi iş gününe kalmaktadır.

Cumartesi günü verilen siparişlerde ise 10:30’a kadar gelen siparişlerde siparişin tamamı stoktaki ürünlerden seçilmiş ise siparişinizi aynı gün kargoya vermekteyiz.

Siparişlerinizde tedarik edilecek ürünler varsa sitemizde ürün sayfasında belirtilen tedarik süresinde ürünler tedarik edilecektir. İsteğinize bağlı olarak elimizdeki ürünler aynı kargoya verilebilir. Daha sonra tedarik edilecek ürünler gönderilebilir. İsterseniz siparişiniz tedarik edilecek ürünler gelene kadar bekletilebilir.